Penzion Klecany Olga

*** Penzion Olga ubytovanie KlecanyPenzión Olga Ubytovanie Klecany Popis
:Je situovaný na okraji malého mesta Klecany v tesnej blízkosti prahy. Nachádza sa v kľudnom prostredí s výbornou dostupnostou pražskej MHD, výstavného areálu PVA Letňany i nákupných centier vrátane multikina. V okolí je krásna prírodná zóna v povodí Vltavy, cyklistické trasy.

Penzión Olga Ubytovanie Klecany Ubytovanie :
Celková kapacita je 10 miest to je 5 dvojmiestnych izieb s vlastným socialnim zariadenim a sprchovým kútom, Tv na izbe. Spoločenská miestnosť, jedáleń a relaxačne upravená záhrada.

Penzión Olga Ubytovanie Klecany Stravovanie :
V cene ubytovania sú rańajky formou švédskeho stolu. Možnos´t dalších jedál v blízkej reštaurácii v obci cca 500m

Penzión Olga Ubytovanie Klecany Konferencie :
Služobné pobyty, rekreačné pobyty, pobyty rodín s detmi. možnos´t prenájmu celého objektu pre firemné školenia apod. Konferenčné kapacity - zasadacia miestnos´t 1 - 20 miest, služby kopírka a internet.

Penzión Olga Ubytovanie Klecany Služby :
Parkovisko celodenne uzavrete. Internet. Beauty salón - 300m, cyklotrasa - 200m, masáže - 300m

Penzión Olga Ubytovanie Klecany Príjazd :
Popis cesty autom s Prahy : po dialnici E55 na zjazd Exit sme na Kličany, Odolená voda zájs´t pod dialnicu na kruhovom objazde rovno smer Kličany, Odolená voda po 3 km odboči´t do ľava na Klecany po 1 km znova do ĺava na Klecany a po 500m odbočite a dojdete k penziónu. Autobus 374 a 371. Metro C.
Penzion Klecany Olga - Služba na recepcii je 24 hodínPenzion Klecany Olga - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýPenzion Klecany Olga - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Klecany Olga - možnosť pripojenia na internetPenzion Klecany Olga - k dispozícii letná terasaPenzion Klecany Olga - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Klecany Olga - Izby s vlastnou toaletouPenzion Klecany Olga - Iybz sú vybavené televízorom
Odporúčajte tyto stránky:

Penzion Olga ubytovanie Klecany Aktuálne počasie: jasno
Aktuálne počasie:
Denná tepl.: 7 °C
Nočná tepl.: 0 °C
Vietor: 23 m/s

Adresa: Penzion Olga Na Vyhlidce 547 Klecany 25067 Czech Republic

E-mail: Penzion-Klecany-Olga@cz-hotel.eu